dowolna

Domy podpiwniczone Żukowo - Ogłoszenia domów z piwnicą

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

948 000 zł168,90 m² 5 612,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący dom z podpiwniczeniem Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 500 m2, ogrodzony. Przed domem została wyłożona kostka brukowa. Dom znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł164,67 m² 6 066,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żukowo, ul. Z. Ptach - Oferta domu z dużym i słonecznym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 550 000 zł150,23 m² 10 317,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Żukowo zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł177 m² 7 062,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Lokalizacja - blisko wszystkiego, blisko natury Nieruchomość położona w Żukowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, a jednocześnie w miejscu, gdzie cała infrastruktura jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w świetnej lokalizacji - samo centrum Żukowa! Polecam do zakupu dom wolnostojący, otoczony zielenią, idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój ale nie zdala od cywilizacji.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 130 m z warsztatem i garażami, położony na działce 1400 m w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum, sklepów, usług, szkoły oraz parku. Budynek -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Kościerskiej w Żukowie Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł487,48 m² 5 126,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 695 m²

Niezwykła I atrakcyjna oferta! willa doskonała pod różnego typu inwestycję, jak również do zamieszkania! willa: przedmiot niniejszego ogłoszenia stanowi wystawna, nietuzinkowa, przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł380 m² 4 734,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom wielorodzinny zlokalizowany na spokojnym i cichym osiedlu w Żukowie w pobliżu terenów zielonych. Nieruchomość składa się z czterech niezależnyc mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł480 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dom graniczący bezpośrednio z lasem - cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Gotowy dom Z dużą działką i garażem do zamieszkania. Położony w spokojnej i zielonej części Żukowa, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł380 m² 4 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:688 m²

Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom po remoncie, przygotowany pod wynajem lub zamieszkanie przez kilka rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Żukowo,pomorskie

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem na ulicy Mickiewicza w Żukowie Dom jednorodzinny zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1147 m2. Budynek składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdańska

Żukowo,pomorskie

1 300 000 zł177 m² 7 344,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Parterowy dom wolnostojący z wysokim poddaszem - Żukowo | 177 m Dom, w którym codzienność jest po prostu wygodna. Bez schodów, bez kompromisów, z przestrzenią do życia, relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Przedstawiam dom w Żukowie gotowy do zamieszkania, jest to luksusowo urządzona Bryza. Dom ma 3 poziomy na minus 1 są 4 pomieszczenia po około 10 m2, w jednym z nich jest sauna infrared.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania piękny, posiadający wiele wygód dom o powierzchni użytkowej 240 m2, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

840 000 zł234 m² 3 590,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Mikołaja Reja 18 w Żukowie. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom o powierzchni 233,95 m w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Żukowo,pomorskie

679 000 zł140 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej lokalizacji blisko przystanków autobusowych i Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, szkoły, sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Żukowo,pomorskie

1 038 000 zł140 m² 7 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Nowoczesny dom po kapitalnym remoncie z dwustanowiskowym garażem w Żukowie - Gotowy do zamieszkania! Podstawowe informacje: powierzchnia domu: 140 m Powierzchnia działki: 630 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Żukowo,pomorskie

1 450 000 zł230 m² 6 293,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej położony w Żukowie, przy ul. Kasztanowej. Lokalizacja Żukowo to wieś kaszubska położona w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Żukowo,pomorskie

1 900 000 zł439 m² 4 323,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż dom inwestycyjny o powierzchni całkowitej 439,47 m , położony w Żukowie (gmina Żukowo, powiat kartuski, województwo pomorskie). Nieruchomość została podzielona na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 050 000 zł175 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż niesamowita nieruchomość, położona w Żukowie, nieopodal jezior i licznych terenów zielonych. Wyremontowany dom położony jest na ogrodzonej działce 630 m2, która częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mickiewicza

Żukowo,pomorskie

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Żukowo,pomorskie

849 000 zł268 m² 3 167,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Duży dom wolnostojący wybudowany w 2005 roku, położony w spokojnej części Żukowa w odległości 2 km od centrum, 1,5 km do stacji pkm/skm. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żukowo

Żukowo,pomorskie

800 zł230 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

800zł to cena za miesiąc od osoby! Przestronny dom dla 10-12 osób do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni użytkowej 150m2 w Żukowie. Dom składa się z :5-pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żukowo

Żukowo,pomorskie

4 000 zł230 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom dla 10-12 osób do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni użytkowej 150m2 w Żukowie. 800zł to cena za miesiąc od osoby wraz z wszystkimi opłatami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Żukowo,pomorskie

650 000 zł219 m² 2 968,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:292 m²

Atuty : - 15 minut autem do Gdańska, - 25 minut autem do Gdynii, - centrum Żukowa, - przystosowany do wynajmu kwaterowego, - gotowy do wprowadzenia, - okazja. Lokalizacja : Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żukowo,pomorskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Sprzedam dom mieszkalny jednorodzinny, położony w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu Elżbietowo w Żukowie, w najbardziej poszukiwanej okolicy. Dużym atutem nieruchomości oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żukowo

Żukowo,pomorskie

650 000 zł219 m² 2 968,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Żukowo

Żukowo,pomorskie

2 000 000 zł570 m² 3 508,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 695 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mickiewicza

Żukowo,pomorskie

4 500 zł250 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Żukowo,pomorskie

940 000 zł296 m² 3 178,36 zł/m²