dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Żukowo

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

38 zł/m²62,40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Żukowo położone jest w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta (ok. 20 km od Gdańska Głównego). Oferowany lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym. Główne wejście do budynku prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 (składająca się z 2 działek każda po 1000 m2) położona w Żukowie, w powiecie Kartuskim. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

19 370 zł690 m² 28,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem plac wraz z halą produkcyjno-magazynową. Powierzchnia placu ok 2000 m.kw - częściowo utwardzona płytami.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 004 m² 192,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo dobry dojazd do Gdyni, gdańska, sopotu, jak również do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Magazyn, ul. Armii Krajowej

Żukowo,pomorskie

19 370 zł690 m² 28,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żukowo

Żukowo,pomorskie

234 000 zł1 230 m² 190,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - stale rozbudowująca się sieć połączeń drogowych z Trójmiastem; blisko drogi nr 7 - centrum Gdańska - 20min - obwodnica Trójmiasta - 15min - Żukowo - 5 min lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Witosławy

Żukowo,pomorskie

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w świetnej lokalizacji - samo centrum Żukowa! Polecam do zakupu dom wolnostojący, otoczony zielenią, idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój ale nie zdala od cywilizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 799 999 zł260 m² 6 923,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Miejscowość puc obok kościerzyny - dom wolnostojący Z dodatkowym budynkiem do prowadzenia własnego biznesu lub przearanżowania na dodatkowy dom/domek gościnny atuty: - 30 min do Żukowa; - 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł845 m² 355,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 845 m2 położona w Żukowie, w powiecie Kartuskim. Działka płaska objęta mpzp (mn) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żukowo

Żukowo,pomorskie

5 000 zł101,50 m² 49,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

***dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchnii ok 102 M2 W małkowie*** Prezentujemy Państwu 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 w Małkowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł177 m² 7 062,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Lokalizacja - blisko wszystkiego, blisko natury Nieruchomość położona w Żukowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, a jednocześnie w miejscu, gdzie cała infrastruktura jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 100 m² 352,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna na sprzedaż - gotowy, prosperujący biznes w sercu Borów Tucholskich Na sprzedaż niezwykle malowniczo położona nieruchomość z funkcjonującą.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Żukowo,pomorskie

57,52 zł/m²22,60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealny na biuro, kancelarię, gabinet lekarski, usługi Atuty - możliwość wynajęcia dodatkowych pomieszczeń - w sąsiedztwie ul. Gdyńskiej - miejsca parkingowe przy budynku - duży przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Żukowo

Żukowo,pomorskie

2 090 000 zł560 m² 3 732 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala produkcyjno - magazynowa w miejscowości Dzierżążno obok Żukowa, obecnie działająca, jako kompletnie wyposażony warsztat ślusarski. Nieruchomość: budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

508 400 zł1 240 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1240 m , położona w Żukowie przy ul. Gdańskiej (działka nr 365/15). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł480 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dom graniczący bezpośrednio z lasem - cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł234 m² 7 905,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny z garażem z 2009 rok, zlokalizowany w centrum Żukowa, gm. Kartuzy. Dom i ogród zadbany i dobrze wyposażony. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł488 m² 5 122,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 695 m²

Bezkonkurencyjna oferta sprzedaży domu osadzonego na dużej działce zlokalizowanego niedaleko centrum Żukowa na osiedlu domów jednorodzinnych lokalizacja: na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Żukowo,pomorskie

730 000 zł2 158 m² 338,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkową działkę budowlaną 2158 m - Lniska, gm. Żukowo! Malowniczy widok, świetna lokalizacja, ogromny potencjał inwestycyjny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Złota Reneta w Żukowie (ulica Jabłoniowa) Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia: 38 m Rok budowy: 2015, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Żukowo,pomorskie

3 500 000 zł2 404 m² 1 455,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy kompleks przemysłowy nad Radunią - zabytkowy młyn, elektrownia i magazyny w sercu Żukowa. Szukasz nieruchomości z duszą, która łączy historyczny charakter, ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Żukowo

Żukowo,pomorskie

2 500 000 zł7 100 m² 352,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł854 m² 257,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł205,80 m² 11 656,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom pod lasem z potencjałem i przestrzenią, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Żukowo, ul. Leszczynowa uwaga: dla zainteresowanych istnieje możliwość rozliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł1 886 m² 3 976,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hot oferta! dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Funkcjonująca Restauracja razem z Hotelem za kwotę 7 500 000 + vat! atuty: - lokalizacja - 30 km od Gdańska - 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

271 000 zł1 355 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 9 działek budowlanych z wz Żukowo, ul. Pod Elżbietańską Lokalizacja: żukowo, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Spokojna okolica, bardzo dobra dostępność komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł878 m² 283,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: doskonała lokalizacja - blisko trasy Żukowo-Gdynia, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Żukowie. Dom w Żukowie o powierzchni 237,7 m na działce 974 m - wyjątkowy, energooszczędny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dambka

Żukowo,pomorskie

1 890 000 zł175,70 m² 10 756,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Cisza, spokój i komfort życia blisko natury -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł5 005 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzierżawa działka usługowej - Żukowo, ul. Kościerska Oferujemy dzierżawę atrakcyjnej działki usługowej położonej w Żukowie przy ul. Kościerskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 250 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Istnieje możliwość najmu większej powierzchni. Lokalizacja: bezpośrednie sąsiedztwo prężnie działającego centrum handlowego Powierzchnia: 1 250 m Cena: 5 000 zł netto / miesięcznie (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

199 758 zł1 014 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41,58 m² 57,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na osiedlu Złota Reneta. Do wynajęcia jest umeblowane i wyposażone mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2017 r., przy ul. Jabłoniowej na Osiedlu Złota.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 094 m² 239,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Do Raduni

Żukowo,pomorskie

4 200 000 zł360 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 253 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w urokliwej miejscowości Żukowo, zaledwie kilkanaście kilometrów od Gdańska. Ta przestronna nieruchomość z pewnością spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Żukowo,pomorskie

785 000 zł130 m² 6 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , położony na działce około 550 m , zlokalizowany przy ul. Brzozowej w Borkowie.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł962 m² 220,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kościerska

Żukowo,pomorskie

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Kościerskiej w Żukowie Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł98,16 m² 10 900,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy lokal - dwa niezależne mieszkania, wysoki standard + teren rekreacyjny Adres: żukowo, ul. Gdańska Powierzchnia całkowita: 98,16 m układ I funkcjonalność Lokal obejmuje dwa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł953 m² 220,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Gdyńska

Żukowo,pomorskie

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 79. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość Trójmiasta, samego Żukowa oraz obwodnicy. Do centrum zaledwie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij