dowolna

Nieruchomości Żukowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferuję dom 90m2 ( 72 m2 + ok. 18m2 wysoki strych/poddasze) w zabudowie bliźniaczej. Dom położony jest w cichej, oraz spokojnej okolicy jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł105,59 m² 6 913,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Twój wymarzony dom bliźniak w stanie deweloperskim z ogrodem pod Trójmiastem - ponad 100 m powierzchni użytkowej z zagospodarowanym ogrodem 180 m2. Gotowy dom czeka na swoich.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł220 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką Cisza, natura Szybki dojazd do Trójmiasta Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej kameralnych części Żukowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł85 m² 12 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom energooszczędny w Lniskach komfort i nowoczesność Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem o powierzchni użytkowej 85 m (powierzchnia całkowita: 104 m ), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Lokalizacja: lniska to atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańsk, ceniona za szybki dojazd do centrum miasta, obwodnicy Trójmiasta oraz lotniska. Spokojne sąsiedztwo zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 014 m² 255,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Odkryj swój azyl z dala od miejskiego zgiełku, zachowując doskonałą komunikację z Trójmiastem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 85 m2 z 3 sypialniami, 2 łazienkami w spokojnej, zielonej okolicy Żukowa, posadowiony na działce o pow. 500 m2. Niskie koszty eksploatacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł256,30 m² 6 827,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko w Tyszkiewicz Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł168,90 m² 5 612,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący dom z podpiwniczeniem Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 500 m2, ogrodzony. Przed domem została wyłożona kostka brukowa. Dom znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 094 m² 242,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, płaska ,uzbrojona działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -żukowo! lokalizacja: działka położona jest w Żukowie, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne,jasne i ustawne mieszkanie w spokojnej okolicy W pobliżu szkoły,przedszkola i żłobek Mieszkanie jest dostępne od zaraz Pośrednikom dziękujemy!

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł358,20 m² 6 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Elegancka willa z basenem i dużą działką w zielonej dzielnicy Żukowa! W prestiżowej, willowej części Żukowa znajduje się wyjątkowa posiadłość, położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

999 000 zł164,67 m² 6 066,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żukowo, ul. Z. Ptach - Oferta domu z dużym i słonecznym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł150,23 m² 10 317,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Żukowo zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł93 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Piękny komfortowy lokal mieszkalny (połowa bliźniaka) z własnym ogródkiem w centrum Żukowa na ulicy Zawadzkiego o powierzchni całkowitej 93,96m2, z rynku pierwotnego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 230 m² 190,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - stale rozbudowująca się sieć połączeń drogowych z Trójmiastem; blisko drogi nr 7 - centrum Gdańska - 20min - obwodnica Trójmiasta - 15min - Żukowo - 5 min lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł234 m² 7 905,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny z garażem z 2009 rok, zlokalizowany w centrum Żukowa, gm. Kartuzy. Dom i ogród zadbany i dobrze wyposażony. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 158 m² 338,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkową działkę budowlaną 2158 m - Lniska, gm. Żukowo! Malowniczy widok, świetna lokalizacja, ogromny potencjał inwestycyjny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł854 m² 257,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo dobry dojazd do Gdyni, gdańska, sopotu, jak również do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł177 m² 7 062,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Lokalizacja - blisko wszystkiego, blisko natury Nieruchomość położona w Żukowie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, a jednocześnie w miejscu, gdzie cała infrastruktura jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł1 886 m² 3 976,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hot oferta! dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Funkcjonująca Restauracja razem z Hotelem za kwotę 7 500 000 + vat! atuty: - lokalizacja - 30 km od Gdańska - 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

271 000 zł1 355 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 9 działek budowlanych z wz Żukowo, ul. Pod Elżbietańską Lokalizacja: żukowo, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Spokojna okolica, bardzo dobra dostępność komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

249 000 zł878 m² 283,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: doskonała lokalizacja - blisko trasy Żukowo-Gdynia, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Żukowie. Dom w Żukowie o powierzchni 237,7 m na działce 974 m - wyjątkowy, energooszczędny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł175,70 m² 10 756,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Cisza, spokój i komfort życia blisko natury -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł108,18 m² 12 848,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - Żukowo, blisko pkm, zaledwie 4 min.od centrum miasta w otoczeniu drzew, szumu rzeki i śpiewu ptaków. Z przyjemnością prezentujemy elegancki, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w świetnej lokalizacji - samo centrum Żukowa! Polecam do zakupu dom wolnostojący, otoczony zielenią, idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój ale nie zdala od cywilizacji.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Auty Bardzo dobra lokalizacja, wjazd na działki bezpośrednio z drogi asfaltowej, nieruchomość w w.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 094 m² 239,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 130 m z warsztatem i garażami, położony na działce 1400 m w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum, sklepów, usług, szkoły oraz parku. Budynek -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 111 m² 241,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Żukowie przy ul. Jana Pawła II "u stóp" Jaru Raduni. Nr. działki: 851/14 Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 3111.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł130 m² 6 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , położony na działce około 550 m , zlokalizowany przy ul. Brzozowej w Borkowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Kościerskiej w Żukowie Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł487,48 m² 5 126,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 695 m²

Niezwykła I atrakcyjna oferta! willa doskonała pod różnego typu inwestycję, jak również do zamieszkania! willa: przedmiot niniejszego ogłoszenia stanowi wystawna, nietuzinkowa, przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł98,16 m² 10 900,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy lokal - dwa niezależne mieszkania, wysoki standard + teren rekreacyjny Adres: żukowo, ul. Gdańska Powierzchnia całkowita: 98,16 m układ I funkcjonalność Lokal obejmuje dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł380 m² 4 734,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam dom wielorodzinny zlokalizowany na spokojnym i cichym osiedlu w Żukowie w pobliżu terenów zielonych. Nieruchomość składa się z czterech niezależnyc mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł560 m² 3 732 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala produkcyjno - magazynowa w miejscowości Dzierżążno obok Żukowa, obecnie działająca, jako kompletnie wyposażony warsztat ślusarski. Nieruchomość: budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł205,80 m² 11 656,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom pod lasem z potencjałem i przestrzenią, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Żukowo, ul. Leszczynowa uwaga: dla zainteresowanych istnieje możliwość rozliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł953 m² 220,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w Żukowie przy ul. Gdyńskiej 79. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość Trójmiasta, samego Żukowa oraz obwodnicy. Do centrum zaledwie.